Kim jesteśmy

O nas

20 lat doświadczenia

Doświadczenie, Kompetencje, Rzetelność – oferujemy rzetelne usługi księgowe, na terenie miasta Wrocław już od ponad 20 lat.

Nasze cele i priorytety

· Poznanie oczekiwań i życzeń klienta
· Wskazanie jak bezpiecznie poprowadzić swoją działalność (dekalog etyki podatkowej)
· Ustalenie dostępu do usługi w terminach dogodnych dla klienta
· Sprawowanie osobistej opieki nad klientami
· Oparcie stosunków z klientem na partnerstwie w celu optymalizacji długoterminowych korzyści (kupowanie sprawnej organizacji lub oszczędności czasu)
· Wskazanie miejsca, gdzie klient może składać skargi i reklamacje

Outsourcing, księgowość, biuro rachunkowe we Wrocławiu tanio

Możesz na nas liczyć

Po przystąpieniu Polski do Unii Europejskiej możesz liczyć na swojego doradcę podatkowego.
Pragniemy zapewnić naszych Klientów, że zawsze mogą liczyć na wsparcie swojego doradcy podatkowego, który pomoże Im odnaleźć się w gąszczu nowych przepisów i wskaże, jak bezpiecznie poprowadzić swoją działalność w zgodzie z porządkiem prawnym.

Jeśli macie Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości dotyczące prowadzenia Waszej działalności prosimy o kontakt z naszą kancelarią. Postaramy sie pomóc w optymalizowaniu Państwa zobowiązań podatkowych. Jednocześnie pragniemy zapewnić, że wszelkie usługi związane z obsługą księgową, podatkową (i kadrową), które wykonujemy na Państwa rzecz, są przez nas realizowane zgodnie z wymogami unijnymi.

Uprawnieni do wykonywania zawodu podlegają obowiązkom prawa korporacyjnego: m.in. dochowania tajemnicy, sumiennego wykonywania zawodu, obowiązkowego ubezpieczenia OC.Jeśli prowadzisz działalność gospodarczą i potrzebne Ci jest kompetentne biuro rachunkowe obsługujące Wrocław i okolice zadzwoń lub napisz do nas.

Masz pytania? Zadzwoń

509 381 790